Напередодні, 15 січня, армія Російської Федерації атакувала українську енергетичну інфраструктуру. Такими великими серіями ударів росіяни намагаються зруйнувати енергомережу та обмежити її оборонний промисловий потенціал.Про це йдеться у новому звіті аналітиків Інституту вивчення війни (ISW).В ISW нагадали, що напередодні вночі та вранці російські війська запустили велику серію ракетних і безпілотних ударів по об'єктах енергетичної інфраструктури України. Окупанти атакували 74 ударними безпілотниками "Шахед" та іншими ударними БпЛА, а також 43 ракетами. ППО знищила 23 ракети Х-101/55СМ, три "Калібри", чотири ракети Х-59/69 і 47 безпілотників."Росія регулярно здійснює атаки на українську енергетичну інфраструктуру великими серіями ударів, починаючи від зими 2022-2023 років, ймовірно, намагаючись зруйнувати енергетичну мережу України, обмежити її оборонний промисловий потенціал та послабити волю українців до боротьби", - йдеться в звіті Інституту.
Новини: 21.06.2026
Новини: 20.06.2026
20:00 ЗС РФ почали встановлювати засоби РЕБ на вертольоти для боротьби з українськими FPV — «Флеш» (фото)
18:34 РФ тероризує посеред дня великий обласний центр: місто під атакою КАБів, гримлять вибухи — є загиблі
18:34 Відправив орден «Новою Поштою»: Зеленський повертає Навроцькому найвищу польську нагороду (фото)
16:00 Нова технологія пошуку позаземного життя: вчені запустять рій космічних телескопів-”мисливців»
15:34 День літнього сонцестояння: народні прикмети та забобони — чого категорично не можна робити (фото)
13:34 Ексчоловік Наталки Денисенко здивував заявою про воз’єднання експодружжя заради 8-річного сина
Армія РФ б'є по українській енергетиці: аналітики ISW назвали причини
Читайте також:
У Києві відбудеться марш "КиївПрайд": влада зробила важливе попередження