Штурмові групи армії РФ проникли в бойові порядки українських військ на Торецькому напрямку. Окупантів виявляють та знищують.Про це йдеться у заяві Оперативно-стратегічного угруповування військ "Хортиця".На Краматорському та Торецькому напрямках війська загарбників атакували позиції Сил оборони в Часовому Яру, Торецьку та неподалік Білої Гори."Для переміщення особового складу з метою наступу в напрямку Щербинівки ворог застосував автомобільну техніку, яка була знищена. Тривають заходи з виявлення, локалізації та знищення штурмових груп противника, що інфільтрувалися в наші бойові порядки", - йдеться у повідомленні.Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.
Біля Торецька штурмові групи росіян проникли в бойові порядки ЗСУ
Читайте також:
Що насправді сталося: Бразильців попередили про інопланетне вторгнення
Унікальний оптичний ефект в Антарктиді: полярники спостерігають рідкісне гало від українських полярників