
Під час жеребкування третього кваліфікаційного раунду Ліги Чемпіонів, київському "Динамо" випало грати з чеською "Славією" з Праги.
Серед можливих суперників киян також були бельгійський "Стандарт" та турецький "Фенербахче".
З московським "Спартаком" "Динамо" б не зіграло – УЄФА розводить українські та російські клуби.
Усі матчі 3-го відбіркового раунду відбудуться 7-8 та 14-15 серпня.
24.ua
Під час жеребкування третього кваліфікаційного раунду Ліги Чемпіонів, київському "Динамо" випало грати з чеською "Славією" з Праги.
Серед можливих суперників киян також були бельгійський "Стандарт" та турецький "Фенербахче".
З московським "Спартаком" "Динамо" б не зіграло – УЄФА розводить українські та російські клуби.
Усі матчі 3-го відбіркового раунду відбудуться 7-8 та 14-15 серпня.
24.ua
Масові затримки поїздів з Польщі: в «Укрзалізниці» пояснили причину
Як виростити ідеальні огірки: Поради та секрети