Про це йдеться в повідомленні ДТЕК.«12 енергетиків ДТЕК Одеські електромережі нагородили почесними грамотами за відновлення світла після ворожої атаки 5 березня. За три дні завдяки титанічним зусиллям та злагодженій професійній роботі, їм вдалося відновити електропостачання для об’єктів тепло-, водопостачання та водовідведення на Одещині для 10 тисяч родин», - йдеться в ньому.Енергетикам висловили подяку за цілодобову роботу, завдяки якій їм вдалося за день заживити критичну інфраструктуру, забезпечивши домівки людей водою та теплом. Після цього енергетики ДТЕК повернули світло в домівки родин, що були без електрики через обстріл.Почесними грамотами нагороджені Сергій Кухар, провідний інженер центру з ремонту та експлуатації розподільчих мереж, Валерій Скоробреха, старший майстер центру з ремонту та експлуатації підстанцій, Євген Ільчак, майстер центру з ремонту та експлуатації підстанцій, Павло Мазур, Богдан Павличко, електрослюсарі з ремонту устаткування розподільних пристроїв, Василь Іванців, Ілля Таран, Микола Паштепа, електромонтери з експлуатації розподільних мереж, Сергій Климцев, Юрій Топчій, машиністи спецтехніки, Олександр Семенюк, Сергій Ясак, слюсарі-сантехніки.
Новини: 21.06.2026
Новини: 20.06.2026
20:00 ЗС РФ почали встановлювати засоби РЕБ на вертольоти для боротьби з українськими FPV — «Флеш» (фото)
18:34 РФ тероризує посеред дня великий обласний центр: місто під атакою КАБів, гримлять вибухи — є загиблі
18:34 Відправив орден «Новою Поштою»: Зеленський повертає Навроцькому найвищу польську нагороду (фото)
16:00 Нова технологія пошуку позаземного життя: вчені запустять рій космічних телескопів-”мисливців»
15:34 День літнього сонцестояння: народні прикмети та забобони — чого категорично не можна робити (фото)
13:34 Ексчоловік Наталки Денисенко здивував заявою про воз’єднання експодружжя заради 8-річного сина
Енергетиків ДТЕК відзначили нагородами за повернення світла на Одещині
Читайте також:
У Києві відбудеться марш "КиївПрайд": влада зробила важливе попередження