У Києві продовжують опалювальний сезон через очікуване похолодання.Про це в ефірі телеканалу “Київ24” повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.За його словами, столиця має більше трьох тисяч кілометрів трубопроводів та складне теплове обладнання, яке не можна миттєво вимикати й вмикати, як електропостачання чи водопостачання.“Ми зараз працюємо на мінімальних параметрах, щоб у холодний період продовжувати опалювати житло. Якщо ж відключити тепло, мешканці почнуть масово вмикати обігрівачі, що може призвести до перевантаження електромереж і спричинити надзвичайну ситуацію”, – пояснив Пантелеєв.Чиновник підкреслив, що енергосистема Києва і всієї країни залишається нестабільною. Тому в місті вирішили утримувати опалення на низькому рівні, поки погода не стабілізується.“Як тільки ми матимемо чіткий прогноз, то ухвалимо рішення про завершення опалювального сезону”, – додав заступник голови КМДА.
Коли у Києві вимкнуть опалення: у КМДА відповіли
Читайте також:
У тимчасово окупованому Криму вночі лунали потужні вибухи: під атакою Керч, Бахчисарай і район Таврійської ТЕС