Вночі 25 грудня ворог знову бив по енергетичній інфраструктурі. На Вінниччині внаслідок атаки є пошкодження.Про це повідомила перша заступниця Начальника Вінницької ОВА Наталя Заболотна. "Станом на ранок, завдяки злагодженій роботі енергетиків, всі споживачі заживлені. Дякую усім службам за оперативність", - зазначила Наталя Заболотна.
Масований удар по українській енергетиці: на Вінниччині є пошкодження
Читайте також:
У Києві відбудеться марш "КиївПрайд": влада зробила важливе попередження