В напрямку Гуляйполя окупанти сьогодні висунулись механізованим штурмом на позиції ЗСУ. Було залучено близько 5 одиниць важкої техніки та мотоцикли.Про це пише мер Генічеська та доброволець 24ОШБ "Айдар" Станіслав Бунятов."Одну БМП втопили в озері, поки без деталей", — наголосив він.Раніше бійці Третьої штурмової ліквідували ворожу гармату. Вони зафіксували її позицію в одній з посадок на Харківщині.Читайте також: Не долетіли: бійці НГУ потужно відпрацювали по ворожих БпЛА (відео) Мотосезон завершено: ЗСУ показали ефектні кадри роботи по транспорту ворога (відео) Перетворився на брухт, що палає: ЗСУ завдали прицільного удару по танку армії РФ (відео)
Новини: 21.06.2026
Новини: 20.06.2026
20:00 ЗС РФ почали встановлювати засоби РЕБ на вертольоти для боротьби з українськими FPV — «Флеш» (фото)
18:34 РФ тероризує посеред дня великий обласний центр: місто під атакою КАБів, гримлять вибухи — є загиблі
18:34 Відправив орден «Новою Поштою»: Зеленський повертає Навроцькому найвищу польську нагороду (фото)
16:00 Нова технологія пошуку позаземного життя: вчені запустять рій космічних телескопів-”мисливців»
15:34 День літнього сонцестояння: народні прикмети та забобони — чого категорично не можна робити (фото)
13:34 Ексчоловік Наталки Денисенко здивував заявою про воз’єднання експодружжя заради 8-річного сина
Мінус одна: українські бійці знищили бронемашину окупантів в напрямку Гуляйполя
Читайте також:
У Києві відбудеться марш "КиївПрайд": влада зробила важливе попередження