У Харківській області з травня цього року з небезпечних районів евакуювали майже 22 тисячі цивільних осіб.Про це заявив начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов, - пише Укрінформ. «У нас тривають заходи евакуації цивільного населення. Вивозимо і дітей, і доросле населення. Якщо брати з травня цього року і по сьогодні, ми вже вивезли майже 22 тис. цивільного населення з небезпечних напрямків», - сказав очільник області.Він зазначив, що до небезпечних районів віднесені Вовчанський напрямок Чугуївського району, Липці, Харківський район, Куп’янський напрямок.За словами Синєгубова, евакуйованим людям надають гуманітарну, психологічну та грошову допомогу вже на відносно безпечних територіях у місті Харкові. «Для таких людей у нас відкриваються у Харкові центри прийому цивільного населення, як ЦНАПи, і вони зарекомендували себе дуже дієво. Наприклад, по Куп’янському такому хабу ми вже за місяць прийняли більше 4,5 тис. людей. Люди користуються всіма послугами, ми такі практики будемо розширювати і для інших громад, звідки активно евакуйовуються люди», - пояснив Синєгубов.
Новини: 21.06.2026
Новини: 20.06.2026
20:00 ЗС РФ почали встановлювати засоби РЕБ на вертольоти для боротьби з українськими FPV — «Флеш» (фото)
18:34 РФ тероризує посеред дня великий обласний центр: місто під атакою КАБів, гримлять вибухи — є загиблі
18:34 Відправив орден «Новою Поштою»: Зеленський повертає Навроцькому найвищу польську нагороду (фото)
16:00 Нова технологія пошуку позаземного життя: вчені запустять рій космічних телескопів-”мисливців»
15:34 День літнього сонцестояння: народні прикмети та забобони — чого категорично не можна робити (фото)
13:34 Ексчоловік Наталки Денисенко здивував заявою про воз’єднання експодружжя заради 8-річного сина
На Харківщині за півроку евакуювали майже 22 тисячі цивільних
Читайте також:
У Києві відбудеться марш "КиївПрайд": влада зробила важливе попередження