Збили два ворожих "Шахеди" з автоматів Вранці 27 серпня 2024 року дніпровські військові, що зараз на Запорізькому напрямку захищають Україну, з автоматичної зброї збили два ворожих «Шахеди».Про це пише "Дніпро оперативний" з посиланням на 233 окремий батальйон територіальної оборони. Випадок є унікальним, оскільки ворожі дрони подібної модифікації українські оборонці збивають переважно засобами ППО."Вдало застосували індивідуальну автоматичну зброю хлопці з мінометної батареї 233 батальйону", - йдеться у повідомленні. Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.
Новини: 21.06.2026
Новини: 20.06.2026
20:00 ЗС РФ почали встановлювати засоби РЕБ на вертольоти для боротьби з українськими FPV — «Флеш» (фото)
18:34 РФ тероризує посеред дня великий обласний центр: місто під атакою КАБів, гримлять вибухи — є загиблі
18:34 Відправив орден «Новою Поштою»: Зеленський повертає Навроцькому найвищу польську нагороду (фото)
16:00 Нова технологія пошуку позаземного життя: вчені запустять рій космічних телескопів-”мисливців»
15:34 День літнього сонцестояння: народні прикмети та забобони — чого категорично не можна робити (фото)
13:34 Ексчоловік Наталки Денисенко здивував заявою про воз’єднання експодружжя заради 8-річного сина
На Запоріжжі українці з автоматів збили два ворожі дрони
Читайте також:
У Києві відбудеться марш "КиївПрайд": влада зробила важливе попередження