Окупанти вчергове розстріляли беззбройних українських воїнів. Вбито 5 військових ЗСУ, які здалися в полон.Про це пише омбудсман Дмитро Лубінець.Відео оприлюднила 110 ОМБР ім. генерал-хорунжого Марка Безручка. На кадрах видно, я п'ятеро українських захисників потрапили в оточення, тож вирішили здатися. Втім цинічні російські солдати все одно їх розстріляли.Лубінець повідомить про цей факт ООН та МКЧХ."Російські воєнні злочинці, які розстрілюють українських військовополонених, мають постати перед міжнародним трибуналом і понести найсуворіше покарання, передбачене законом!", – наголосив омбудсман.Новина доповнюється...
Новини: 21.06.2026
Новини: 20.06.2026
20:00 ЗС РФ почали встановлювати засоби РЕБ на вертольоти для боротьби з українськими FPV — «Флеш» (фото)
18:34 РФ тероризує посеред дня великий обласний центр: місто під атакою КАБів, гримлять вибухи — є загиблі
18:34 Відправив орден «Новою Поштою»: Зеленський повертає Навроцькому найвищу польську нагороду (фото)
16:00 Нова технологія пошуку позаземного життя: вчені запустять рій космічних телескопів-”мисливців»
15:34 День літнього сонцестояння: народні прикмети та забобони — чого категорично не можна робити (фото)
13:34 Ексчоловік Наталки Денисенко здивував заявою про воз’єднання експодружжя заради 8-річного сина
Окупанти вчергове розстріляли полонених українських бійців – Лубінець
Читайте також:
У Києві відбудеться марш "КиївПрайд": влада зробила важливе попередження