Попри те, що Росія продовжує бомбардування української енергетичної інфраструктури, вони попередили, що буде симетрична відповідь.Про це розповіла офіційний представник МЗС Росії Марія Захарова, пишуть росЗМІ."Чітко попереджаємо, що в разі, якщо "київський режим" продовжить деструктивну лінію, російська сторона залишає за собою право на відповідь, зокрема симетричну", – йдеться у повідомленні.
РФ погрожує "відновити" удари по енергетиці України, які не припиняла
Читайте також:
«Містер Бін під кайфом»: Бессент радив Трампу не впускати Зеленського — The Guardian
Скандал у вищих ешелонах влади: Бойко звинувачує НАБУ у ігноруванні рішення ВАКС