У ніч проти 8 лютого 2025 року в Києві було гучно через вибухи унаслідок атаки ворожих дронів. Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко у повідомленні у соцмережах."На Оболоні працює ППО. Ворожий БпЛА рухається на центр міста. Перебувайте в укриттях!", — йшлося у повідомленні. Моніторингові канали повідомили про низку вибухів у різних куточках столиці та передмістя. "Друзі - влучення засобами по БПЛА, не знищує його до молекул, навіть збитий/підбитий ще може пролетіти якийсь час і завдати горя. Тому якщо було шумно - не значить, що атака закінчилась", — наголосили спостерігачі. "Повітряна тривога триває. Просимо всіх залишатися в укриттях - Київська ОВА. В області працює ППО. У жодному разі не робіть фото- та відеофіксацію роботи наших сил оборони, збиття повітряних цілей та їхнього падіння", — йдеться у повідомленні Київської обласної військової адміністрації у повідомленні у соцмережах.
Новини: 21.06.2026
Новини: 20.06.2026
20:00 ЗС РФ почали встановлювати засоби РЕБ на вертольоти для боротьби з українськими FPV — «Флеш» (фото)
18:34 РФ тероризує посеред дня великий обласний центр: місто під атакою КАБів, гримлять вибухи — є загиблі
18:34 Відправив орден «Новою Поштою»: Зеленський повертає Навроцькому найвищу польську нагороду (фото)
16:00 Нова технологія пошуку позаземного життя: вчені запустять рій космічних телескопів-”мисливців»
15:34 День літнього сонцестояння: народні прикмети та забобони — чого категорично не можна робити (фото)
13:34 Ексчоловік Наталки Денисенко здивував заявою про воз’єднання експодружжя заради 8-річного сина
У Києві було гучно: лунали вибухи
Читайте також:
У тимчасово окупованому Криму вночі лунали потужні вибухи: під атакою Керч, Бахчисарай і район Таврійської ТЕС