Вночі проти 29 січня російська армія атакувала Київ безпілотниками. В одному з районів столиці попадали уламки збитих "Шахедів".Про це повідомив мер Києві Віталій Кличко."Уламки ворожого БпЛА впали неподалік станції метро в Дарницькому районі столиці", - йдеться у повідомленні.За словами міського голови, уламки БпЛА пошкодили огорожу та окремо розташовану будівлю прохідної Дарницького депо. Мер наголосив, що Всі служби на місці. Наразі пожежі немає. Окрім того, наразі інформації про потерпілих немає.
У Києві попадали уламки збитих "Шахедів": влада повідомила про наслідки
Читайте також:
У тимчасово окупованому Криму вночі лунали потужні вибухи: під атакою Керч, Бахчисарай і район Таврійської ТЕС