У ніч проти 10 лютого 2025 року у Соломʼянському районі Києва, попередньо через падіння уламків БпЛА, горить одноповерхова нежитлова будівля. Займання на території поруч. Всі служби на місці.Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко у повідомленні у соцмережах. У Святошинському районі пожежа, за інформацією екстрених служб, не повʼязана з ворожою атакою на місто.Наразі постраждалих немає.
У Києві попередньо через падіння уламків БпЛА спалахнула будівля — Кличко
Читайте також:
У тимчасово окупованому Криму вночі лунали потужні вибухи: під атакою Керч, Бахчисарай і район Таврійської ТЕС