У Тернополі в ніч проти 3 грудня ворожий безпілотник влучив в обʼєкт енергетичної інфраструктури.Про це повідомив міський голова Сергій Надал."Ворожий БпЛА влучив в обʼєкт енергетичної інфраструктури на території Тернополя", - йдеться у повідомленні.Очільник міста повідомив, що в результаті удару частина міста залишилась без електрики."Енергетики та рятувальники ліквідовують наслідки атаки. Зробіть запаси води, зарядіть телефони, — повідомив Надал.
Новини: 21.06.2026
Новини: 20.06.2026
20:00 ЗС РФ почали встановлювати засоби РЕБ на вертольоти для боротьби з українськими FPV — «Флеш» (фото)
18:34 РФ тероризує посеред дня великий обласний центр: місто під атакою КАБів, гримлять вибухи — є загиблі
18:34 Відправив орден «Новою Поштою»: Зеленський повертає Навроцькому найвищу польську нагороду (фото)
16:00 Нова технологія пошуку позаземного життя: вчені запустять рій космічних телескопів-”мисливців»
15:34 День літнього сонцестояння: народні прикмети та забобони — чого категорично не можна робити (фото)
13:34 Ексчоловік Наталки Денисенко здивував заявою про воз’єднання експодружжя заради 8-річного сина
У Тернополі БпЛА влучив в обʼєкт інфраструктури: частина міста знеструмлена
Читайте також:
У Києві відбудеться марш "КиївПрайд": влада зробила важливе попередження