Користувачі мобільного застосунку "Резерв+" не можуть авторизуватися та використовувати функції. В Міноборони наголошують, що збій пов'язаний з навантаженням на BankID.Про це повідомили у пресслужбі відомства. "Високе навантаження на BankID. Через це авторизація в "Резерв+" через BankID може бути тимчасово недоступна", - йдеться у повідомленні. У відомстві дали кілька порад, що ж робити: якщо ви авторизовані, збережіть військовий документ на смартфон у pdf-форматі; якщо маєте електронне направлення на ВЛК, зробіть скріншот; якщо подали запит на відстрочку або направлення на ВЛК, будь ласка, зачекайте. Зазначається, що люди з інвалідністю, які мають актуальне пенсійне посвідчення, а також студенти, аспіранти, докторанти можуть більше не подавати запит на подовження відстрочки в "Резерв+", документ у застосунку оновиться автоматично.
Новини: 21.06.2026
Новини: 20.06.2026
20:00 ЗС РФ почали встановлювати засоби РЕБ на вертольоти для боротьби з українськими FPV — «Флеш» (фото)
18:34 РФ тероризує посеред дня великий обласний центр: місто під атакою КАБів, гримлять вибухи — є загиблі
18:34 Відправив орден «Новою Поштою»: Зеленський повертає Навроцькому найвищу польську нагороду (фото)
16:00 Нова технологія пошуку позаземного життя: вчені запустять рій космічних телескопів-”мисливців»
15:34 День літнього сонцестояння: народні прикмети та забобони — чого категорично не можна робити (фото)
13:34 Ексчоловік Наталки Денисенко здивував заявою про воз’єднання експодружжя заради 8-річного сина
У застосунку "Резерв+" збій: в Міноборони пояснили, що сталося
Читайте також:
У Києві відбудеться марш "КиївПрайд": влада зробила важливе попередження