Вдень 4 лютого російська окупаційна армія вдарила балістикою по Ізюму на Харківщині. Частково зруйновано адміністративні будівлі.Про це повідомив керівник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.
Удар ракетою по центру Ізюма: зруйновано адмінбудівлі, під завалами - людина
Читайте також:
У Києві відбудеться марш "КиївПрайд": влада зробила важливе попередження