
Користувачі Facebook неоднозначно відреагували на перемогу Олександра Усика. А все через його вигук після бою – "Батя в здании".
Дописувачі впевнені, що такий коментар був зайвим.
Адже це цитата – з реп-пісні російського відео-блогера Юрія Хованського, який підтримав агресію Путіна в Україні. Ця фраза давно стала мемом, і означає – я тут за головного.
Фрагмент відео з цими словами з пісні Юрія Хованського
24.ua
Користувачі Facebook неоднозначно відреагували на перемогу Олександра Усика. А все через його вигук після бою – "Батя в здании".
Дописувачі впевнені, що такий коментар був зайвим.
Адже це цитата – з реп-пісні російського відео-блогера Юрія Хованського, який підтримав агресію Путіна в Україні. Ця фраза давно стала мемом, і означає – я тут за головного.
Фрагмент відео з цими словами з пісні Юрія Хованського
24.ua
Масові затримки поїздів з Польщі: в «Укрзалізниці» пояснили причину
Як виростити ідеальні огірки: Поради та секрети