Суббота
23.03.2019
Меню

загрузка...

Американський гурт Twenty One Pilots зірвав мережу кліпом, знятим у Києві: ефектне відео

28.07.2018 12:36

Відома американська група Twenty One Pilots презентувала нову відеороботу. Кліп популярний дует зняв у Києві.

Пісня "Nico And The Niners" гурту Twenty One Pilots підкорила мережу. Не менш яскравим музиканти створили і кліп, який знімали у столиці України. Для зйомок актори ролика обрали один із корпусів Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Над створенням відео працювала українська продакшн-компанія "Radioaktive Film".

У кліпі молоді виконавці є заколотниками, які намагаються повстати проти єпископів, які контролюють всіх людей. Весь ролик має досить містичні кадри: приглушене світло та штучний туман створюють магічний ефект та підсилюють головну ідею відео.

Всього за 2 доби кліп гурту Twenty One Pilots отримав понад 3 мільйони переглядів. Тисячі прихильників запального дуету не стримували захвату від відзнятих у Києві кадрів.

Дивіться відео кліпу Twenty One Pilots на пісню "Nico And The Niners":

Варто зазначити, що це друга частина серії кліпів про повстанців, які збунтовуються проти єпископів. Першим роликом з цим мотивом була відеоробота на пісню "Jumpsuit". Очікується, що невдовзі вийде третя частина із серії відео.

24.uaЯма рассекретил все о своих отношениях с Могилевской: «не мог продолжать»

0 Просмотров • 23.03.2019 15:27


загрузка...

Горячая MARUV покорила еще одну страну, таких танцев там никогда не видели

Победительница Национального отбора на "Евровидение 2019" украинская певица MARUV часто радует многочисленных поклонников новостями и фотографиями на своей официальной странице ...

Melovin согрел Instagram теплой улыбкой, такой милашка

Известный украинский певец, который победил в Национальном отборе и стал участником "Евровидения" в 2018 году, Константин Бочаров, более известный как ...загрузка...