Автор "Орла і Решки" Синельников відгуляв весілля у будинку в Бучі, який понівечили окупанти

13.08.2022 18:32

Ведучий шоу "Орел і Решка" Євген Синельников розпрощався з холостяцьким життям.

Так, режисер вдруге одружився. Його обраницею стала продюсерка у компанії BADOEVTEAM, співзасновниця рекламної агенції BADOEV ID Наталія Кліпа.

Свято закохані вирішили відгуляти у місці, яке стало для них символічним. Найближчих Синельников та Кліпа зібрали у своєму будинку в Бучі, у якому на початку війни ховалися з родиною від російських військ. Після себе окупанти розтрощили частину будинку.

На урочистій церемонії був присутній й зірковий друг пари, режисер Алан Бадоєв, який показав декілька кадрів з весілля у сторіз своєї сторінки в Instagram:

"Саме в цьому будинку мої любі друзі переховувались у перші дні війни. Два тижні у підвалі… Кохання переможе все. Вірю в вас, люблю та знаю, що це на все життя. Ви є одне в одного", - написав Бадоєв.

Зазначимо, що освідчився Євген Синельников своїй обраниці наприкінці березня у Гостомелі. Синельников це зробив просто під ворожими обстрілами, адже розумів, що іншого разу може вже й не бути.

Зазначимо, Синельников раніше вже був одружений. Від першого шлюбу він виховує сина. Також у новоспеченої дружини Синельникова є двоє дітей.

Читайте також:

Дорофєєва та Кацурін і Дантес та Кацуріна: заплутана історія кохання друзів і таропрогноз

Тіна Кароль придбала квартиру родині 9-річного хлопчика, який вів щоденник у зруйнованому Маріуполі

Ірина Білик на концерті у Маямі покликала на сцену маму Наташі Корольової: "Ваш зять - гівно"

Тарологиня розповіла, чи повернеться Дорофєєва до Дантеса та чи є між Вовою і Дашею Кацуріною роман