Дрони атакували Курську область: місцеві зняли на відео вибухи і "прильоти"

25.07.2024 08:19

Безпілотники влаштували атаку на Курську область Росії в ніч проти 25 липня. У регіоні лунали вибухи, влада заявляла про роботу ППО.Про це повідомили губернатор Курської області Олексій Смирнов та російські телеграм-канали.У Курській області вночі пролунали вибухи. Місцеві жителі зняли їх на відео. Губернатор регіону повідомив про роботу ППО і закликав місцевих мешканців відійти від вікон. Згодом Смирнов повідомив, що над Медвенським районом збито безпілотник.

Пізніше губернатор заявив, що ППО нібито збила ще 12 дронів, а через годину – ще чотири.За повідомленням Смирнова, в селищі Ювілейниий Курського району внаслідок падіння уламків безпілотника загорівся будинок. Мешканка будинку намагалася самостійно загасити пожежу і отримала опіки. Медики надали їй допомогу на місці.Як заявили в Міноборони Росії вранці 25 липня, вночі ППО начебто збила чотири українські безпілотники над територією Курської області, три – над територією Бєлгородської області, чотири – над територією окупованого Криму та акваторією Чорного моря. У відомстві також переконують, що вогневі засоби знищили в акваторії Чорного моря два безекіпажні катери, які прямували у напрямку Криму.

До слова, російські війська атакували Україну дронами-камікадзе в ніч проти 25 липня. Зокрема, на підступах до Києва ППО збила всі дрони.Читайте також: Що вдалося уразити на аеродромі в Морозовську: з’явились супутникові знімки Сили оборони вразили російський порт "Кавказ": в ГУР розповіли, що було атаковано Атака на Харків 24 липня: Росія вперше вдарила касетним "Іскандером"Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.