Фіналіст "Холостячки-1" Тригубенко вперше розповів про свою кохану – маму однорічного сина

15.08.2024 16:24

Фіналіст романтичного реаліті-шоу "Холостячка" Олексій Тригубенко вперше розповів про свою обраницю, яка минулого року народила йому сина.Кохану бізнесмен ретельно приховує від публіки та ще жодного разу не показав її. Тригубенко говорить, що на це є різні причини. Першою чергою він поважає особисті кордони обраниці, яка не прагне публічності. Окрім того, бізнесмен турбується про безпеку коханої та хоче вберегти її від хейту, який може на неї политися в Мережі.

"По-перше, це особисті кордони. Коли така публічність, яка може бути, то трішки навіть стає страшнувато від неї людині, яка ніколи не була публічною. По-друге, я пам'ятаю, як Андрій Рибак показував Аліну, скільки там було всякого хейту. Зараз не до цього стресу, все ж таки дитина народилася, а тут робити фото, показувати, навіщо цей стрес. По-третє, це безпека", - розповів Тригубенко в інтерв'ю Славі Дьоміну.Більш детально про стосунки з обраницею бізнесмен не став розповідати та не розсекречував, чи одружені вони. Утім, трішки завісу особистого життя Тригубенко таки привідкрив. Кохана бізнесмена старша за нього.

"Вона старша за мене. Мені якось завжди подобалися дівчата старші за мене. У них досвід, якась жіночність, сексуальність. Мене це більше приваблює, більше в мене цікавість викликає", - поділився бізнесмен.