Григорій Решетнік нарвався на хейт через поїздку до Італії: "Тільки народ дратуєте"

18.05.2023 15:20

Відомий телеведучий Григорій Решетнік розповів, що зараз разом з дружиною перебуває в Італії.Знаменитість запостив фото і відео, як гуляє італійською столицею, – Римом. Втім, багато хто з підписників цей контент сприйняв негативно. Зокрема, людей цікавить, як Решетніку під час війни вдалося виїхати за кордон:

"Ну чому одним можна вільно перетинати кордон та гуляти Італією, іншим – ні?", "не розумію, навіщо це виставляти. Лише народ дратуєте", "А як ви виїхали за кордон?", "Ми дуже тішимося за вас, Гришо, але ваше відео не зовсім гарно в такий час. Поважайте сім'ї військових".

Своєю чергою Решетнік не став мовчати і відповів на гнівні коментарі: "Я не лише поважаю, а й допомагаю нашим хлопцям і дівчатам, та їхнім сім'ям. А вони дякують і підтримують мене! І щодо цього відео також".Інші ж юзери зазначили, що Решетнік як батько трьох неповнолітніх дітей, згідно з законодавством України має змогу під час воєнного стану виїжджати за межі країни.Також зазначимо, що у пості з відео з Італії Решетнік вказав, що це робоча поїздка. Як відомо, працівники культури можуть виїхати за кордон по роботі, якщо отримають дозвіл від Мінкульту.Читайте також: Пісня Джамали 1944 увійшла до трійки найкращих композицій в історії "Євробачення": на якому місці Руслана і Kalush Концерт Віктора Павліка у Німеччині скасували після скандалу зі спецперепусткою Камалію у Пакистані "видали заміж" за місцеву зірку – ЗМІ Андрій Данилко пояснив, чому Зеленському не дали виступити у фіналі "Євробачення-2023"