Загарбники робили у оселі артистки все, що хотіли: вони руйнували там все, розважалися, з'їли геть всю їжу та вкрали все, що могли взяти з собою. З речей вцілів лише старовинний рояль, який є дуже ціним для виконавиці.
Утім, виконавиця вирішила відремонтувати свій будинок, який постраждав через окупантів.
"Мені, можна сказати, пощастило – стіни стоять, але пробило дах і є 20 великих дірок. Зараз це ремонтується, вставляють скло. Звичайно, Це все відремонтується і я повернусь, коли закінчиться небезпека в Києві і в Україні", – розповіла Ірина Білик в програмі "Ранок з Україною".
Продавати свою оселю Білик не буде. Виконавиці подобається те місце. Тож будинок Білик відремонтує, прибере там, аби нічого не нагадувало про окупантів, і буде знову жити.
"Це місце, де я тримаю свої валізи, готуюся до гастролей. В мене там дуже хороші сусіди живуть. Все містечко намагається все прибрати зараз, відремонтуватися. Я думаю, ми будемо там далі жити", - додала Білик.
Читайте також:
Джонні Депп може пробачити ексдружині 10 млн компенсації: відома умова
Ілона Гвоздьова зворушливо звернулася до покійного батька: "Захисти моїх дітей від війни"
Загинув, коли захищав дітей: Пашу Лі посмертно нагородили орденом "За мужність"