На Київщині рятувальники визволили дитину з-під завалів недобудови: фото

12.08.2023 17:01

На Київщині рятувальники визволили з-під завалів недобудови дитину, яка потрапила у пастку, граючись із подружкою на території недобудови.Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Київській області.Надзвичайна ситуація сталася 11 серпня о 17:45 в селі Нове Залісся, вул. Чорноморська, Бородянської територіальної громади.

Рятувальники отримали повідомлення, про те, що необхідна допомога дитині, яка потрапила під завал.Бійці 31-ї Державної пожежно-рятувальної частини смт Бородянка, які прибули на місце, встановили, що на території недобудови перебували двоє неповнолітніх дітей.У ході гри одній дитині затисло руку бетонною плитою.

Рятувальники провели роботи з деблокування лівої руки дівчинки з-під завалу панельної плити за допомогою гідравлічного розтискача та гідравлічного домкрату.