Пентагон виділив Україні пакет грошової допомоги і закликав продовжувати реформи в оборонній сфері

02.03.2021 08:02

Оборонне відомство Сполучених Штатів Америки виділило Україні 125 мільйонів доларів підтримки.

Про це йдеться на офіційній сторінці Міноборони США, розповіли у ТСН.Ранок 2 березня.

До цього пакету, зокрема, входить закупівля озброєних патрульних катерів, радарів, тактичного обладнання. Крім того, на постійну підтримку розвідувальними супутниковими знімками. Усе це, зазначають у США, має посилити моживості Збройних сил України у протидії російській агресії.

Пентагон також закликав Україну продовжувати реформи в оборонній сфері. Окремо зазначили: якщо країна досягне прогресу в реформуванні, то цього року може отримати ще 150 мільйонів доларів.

Як повідомлялося, 26 лютого з нагоди сьомої річниці незаконної окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя на сайті Білого дому з'явилася заява президента Байдена. У ній йшлося про те, що його країна ніколи не визнає анексію Криму Росією і запевнив, що Сполучені Штати разом з Україною протистоятимуть агресивним діям РФ і працюватимуть над притягненням її до відповідальності за вчинене.