Президент України Володимир Зеленський дав інтерв’ю турецькому каналу Habertürk, в якому розповів про те, що російських військових вдалося не пропустити до Києва.
Відповідне відео інтерв’ю опублікував Офіс президента.
"В Київ, у сам Київ, ви знаєте, що ми їх не пустили, скільки б разів вони не хотіли і не робили атак. Багато було атак, контратак, бомбардувань. Але, тим не менш, сьогодні Київ, Київська область майже, можна сказати, звільнена", – розповів Зеленський.
"Чому кажу "майже"? Тому що ще працюють наша Служба безпеки, наші військові, тому що ті чи інші невеличкі ДРГ ще залишилися. Але йде очищення нашої області", – додав він.
Президент також пояснив, чому російські війська відійшли від столиці та які в них плани надалі.
"Вони відійшли, тому що в нас потужна армія або вони відійшли, тому що це зміна тактики – ми вважаємо, що це і перше, і друге разом. Перше – вони не витримали і не змогли тиснути на нас більше. Вони не витримали нашої відсічі і пішли, були поступки назад. А друге – це, дійсно, вони розраховують битися за Донбас нашої держави, за тимчасово окупований схід України і будуть бої на півдні", – розповів Зеленський.
Читайте також:
У понад 20 селах Київщини подовжили комендантську годину до 10 квітня
"Зникло питання, чому вони крадуть і мародерять": журналіст розповів, хто воював у російській армії під Києвом
Хотіли повторити трагедію Бабиного Яру: російські окупанти везли на Київщину зброю для розстрілів українців
Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.