Українська виконавиця Слава Камінська повернулася до України після тривалого перебування у Нідерландах, куди вона разом із дітьми виїхала на початку повномасштабної війни.
Про те, що співачка знову вдома, вона повідомила шанувальників в Instagram. Артистка поширила відео, зроблене у дорозі, де вона із валізою виходить із потяга. Ролик Слава доповнила уривком зі свого нового треку "Сходами".Пізніше у сторіз Камінська додала фото, зроблене на в'їзді до Києва, також вона поставила геопозначку із назвою столиці.
Але, схоже, що у Києві Камінська надовго не затрималася, адже за декілька годин після світлини з Києва додала ще одну. На наступному фото виконавиця показала стелу на в'їзді до іншого міста, однак назва його була розмита.
"Я вдома. Одеса?" - написала на фото Камінська.
Читайте також:
Надя Дорофєєва зіграє благодійні концерти, аби допомогти відновити зруйновані окупантами будинки
Віра Кекелія розповіла про кризу у стосунках з чоловіком: "Вирішували, що будемо розлучатися"
Брат Бебешка розповів, куди поділася перша дружина продюсера - Сестричка Віка