Пятница
14.12.2018
Меню

Бюджет країни-2019: на що підуть податки українців

21.09.2018 10:36
загрузка...

І вже сьогодні до Верховної ради мають подати проект бюджету країни на наступний 2019 рік. Документ, який визначатиме, як житимуть українці, вже розробили в Уряді. Представили і основні цифри кошторису: видатки на оборону, медицину, освіту. Щоправда, журналістам чиновники озвучили далеко не всі цифри, які мають бути в держбюджеті.

Медицина, оборона і освіта, вже стало відомо скільки коштів отримують ці галузі. Уряд Гройсмана представив проект бюджету на 2019 рік. За час своєї роботи прем'єр це робить втретє і стабільно у вересні, а не під ялинку, як його попередники. За прогнозами уряду ці галузі отримають грошей більше ніж торік.

Найбільше коштів заклали на освіту. Адже реформу розпочали у вересні цього року і треба розвивати нову українську школу. Хоч на оборону заклали і менше, проте не суттєво, адже Україна продовжує відбиватися від російської агресії. А ось медицина на третьому місці.

Наступного року на безпеку та оборону Уряд планує дати 209,5 мільярдів гривень, минулого року було майже 165,3 мільярди. Понад половина цих коштів піде на грошове забезпечення військових . Ще більше в планах на розвиток освіти – 242 мільярди гривень, що майже на 13% більше, ніж цього року – 217,5. На охорону здоров’я уряд виділить 92,3 мільярди, це також більше ніж минулоріч – 87.

Бюджет-2019
Графіка бюджету-2019

Прем'єр міністр переконаний – гроші на все знайдуться, адже рік буде прибутковим.

За 2018 і 19 роки. Українцями буде вироблено продукції на 1 трильйон гривень більше ніж за попередні роки. Це означає що економіка починає оживати і безумовно ми будемо мати ще більше зростання, і хочу наголосити, що наш пріоритет вийти на 5-7 відсотків економічного зростання,
– зазначив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

До слова, щороку головний кошторис країни в уряді називають по-різному. Якщо бюджет 2017 року був "чесним", то за рік його охрестили – "бюджетом зростання та оборони", а нині дали гучне ім'я – "розбудови країни". Щоправда, вже після ухвалення бюджету у Верховній Раді його продовжують змінювати. Бо грошей на всі плани уряду бракує. А з огляду на те, що 2019 рік буде роком одразу двох виборів, ймовірно, знадобляться додаткові гроші з казни на "гречку".

+Відео24.ua

РекламаГриценко рассказал, как бороться с беспределом Путина в Азовском море: «осуждать и наказывать»

0 Просмотров • 13.12.2018 21:54МАКСИМ БЕРЕЗКИН: «СИЛОВОЕ НАПОЛНЕНИЕ БЮДЖЕТА СЕГОДНЯ — ЭТО УМЕНЬШЕНИЕ ДОХОДА БИЗНЕСА ЗАВТРА»

Верховная Рада Украины не продлила действие ЗУ «О временных особенностях осуществления мероприятий государственного надзора (контроля) в сфере хозяйственной деятельности» (в ...

Украина получила новое летальное оружие: «Путин в панике»

В Украине будут разрабатывать новое смертоносное оружие Отмечается, что разработка будет происходить без российских деталей. Также известно, что украинская разработка после модернизации стала ...загрузка...