Вторник
19.02.2019
Меню

Чому вступ до ЄС розтягується на роки і чи це лише прокляття України

21.09.2018 15:36
загрузка...

Першим ластівкам євроінтеграції України сьогодні майже 2 десятки років. Перший закон про європейський курс підписував ще Кучма. Чому дорога до ЄС розтяглася і наскільки це нормально в порівнянні з нашим найближчим західним сусідом – дивіться у програмі "Кома" на 24 каналі.

Дешевші машини і рівніші дороги, краща медицина і мудріша освіта, смачніша їжа і більші порції. Головне – рівень заробітків дозволяє всім цим скористатися. Це основні риси вимріяного кращого, споживацького життя, яке панує в ЄС.

Після підписаної у 2014-ому угоди про асоціацію України з ЄС – на часі підготовка до членства в Союзі. Попереду ще довга дорога. Такий досвід наших сусідів. Польща йшла до членства в ЄС 15 років, Литва – 9.


Наш західний сусід йшов до ЄС 15 років

Вступ до ЄС відбувається у кілька етапів і залежить від рівня розвитку країни та її готовності запроваджувати у себе європейські закони. Існує 35 критеріїв, яким майбутній член Євросоюзу має відповідати.

За реалізацією необхідних змін і завдань, які виконує країна-кандидат, слідкує Єврокомісія. Свої звіти представники відомства передають Раді ЄС і Європарламенту.


Спільна заява Єврокомісії, Євросоюзу, України

Коли Україна вперше задумалась про європейське майбутнє та яке "домашнє завдання" виконували сусіди-поляки, аби вступити в ЄС – дивіться у програмі.

+Відео24.ua

Реклама


Россия профукала ракеты для Китая: позорное фиаско Путина

0 Просмотров • 19.02.2019 10:36Умер легендарный моряк с фото «Поцелуй на Таймс-Сквер»: не дожил двух дней до праздника

В США на 95 году жизни умер известный моряк Джордж Мендонса, который изображен на легендарном снимке "Поцелуй на Таймс-Сквер". Предполагают, что ...

Впервые в истории женщина родила семерых детей. Муж в шоке, ведь у них уже есть трое

25-летняя женщина родила семерых детей и поставила рекорд в своей стране. Об этом передает Clutch. В больнице города Дияли, что в ...загрузка...