Динамо – Астана: відео голів та моментів матчу Ліги Європи

Динамо – Астана: відео голів та моментів матчу Ліги Європи (GlavPost) У матчі між "Динамо" та "Астаною" на НСК "Олімпійський" у Києві гостям зустрічі вдалося вирвати нічию на останніх хвилинах матчу.

Першими у матчі вдалося відзначитися киянам. Віктор Циганков на 11-й хвилині пробив з-за штрафної точно в кут воріт, без шансів для голкіпера суперника.

Через 10 хвилин казахському клубу вдалося зрівняти рахунок у матчі, але цей гол міг бути і не єдиним. Спочатку Хачеріді помилився при передачі Бойку, але киянам пощастило, що футболіст "Астани" помилився. І одразу ж Марін Анічич замкнув подачу Кабананги ударом головою під поперечину.

Все ж киянам вдалося піти на перерву у якості лідера. Вербіч подав на дальню штангу не дуже вдало, однак Еріч випустив м'яч з рук і Денис Гармаш був тут як тут, добивши у пусті ворота – 2:1 у першому таймі.

Останні хвилини матчу виявилися справжнім жахіттям для "Динамо" і "Астана" змогла вирвати нічию. Педро Енріке підхопив м'яч на правому фланзі, трохи пройшов уперед та спокійно навісив на лінію воротарського, звідки Роман Муртазаєв головою забив гол – 2:2 у підсумку.

Відео голів та моментів матчу Ліги Європи Динамо – Астана

Більше новин зі світу спорту читайте у нашому розділі Спорт24

24.ua У матчі між "Динамо" та "Астаною" на НСК "Олімпійський" у Києві гостям зустрічі вдалося вирвати нічию на останніх хвилинах матчу.