Воскресенье
17.02.2019
Меню

Facebook блокує українських користувачів, що обвалили рейтинг FIFA

10.07.2018 17:21
загрузка...

Українські користувачі Facebook, які поставили негативну оцінку сторінці FIFA у цій же соціальній мережі, тепер скаржаться на проблеми зі своїми акаунтами.

Про це повідомляє ain.ua.

Так, частина користувачів кажуть, що Facebook заблокував їхній акаунт і вимагає пройти повторну ідентифікацію. Інші завсідники соцмережі кажуть, що вони не можуть «лайкати» публікації і залишати оцінки на інших сторінках.

Таку ситуацію користувачі пов’язують із обвалом рейтингу сторінки FIFA, вони кажуть, що соцмережа вважає їх ботами або користувачами зі зламаними акаунтами, тому у соцмережі вдались до таких заходів.

При цьому користувач Єгор Папишев вважає, що це не схоже на автоматичні дії соціальної мережі. Він вважає цю ситуацію «масштабною кампанією проти українських користувачів». Він вибрав кілька підозрілих фактів: Facebook не бере до уваги справжність сторінок, а також вводить різні обмеження для акаунтів: повторну ідентифікацію, заборону «лайкати» і змінювати рейтинг, або ж блокувати обліковий запис.

Більше новин, що стосуються новин зі світу технологій, ґаджетів та штучного інтелекту, читайте у розділі Техно

Реклама


Путинский пропагандист «отлетел» от Порошенко: в России истерика из-за нового видео

0 Просмотров • 16.02.2019 21:27Кошевой из «Квартал 95» резко ответил хейтерам Зеленского: «Просто скажите правду»

Источник: PolitekaПопулярный украинский актер Евгений Кошевой вступился за шоумена Владимира Зеленского, на которого «льется очень много грязи» Соответствующие кадры он опубликовал ...

Кошевой из «Квартал 95» резко ответил хейтерам Зеленского: «Просто скажите правду»

Источник: PolitekaПопулярный украинский актер Евгений Кошевой вступился за шоумена Владимира Зеленского, на которого «льется очень много грязи» Соответствующие кадры он опубликовал ...загрузка...