Вторник
20.11.2018
Меню

Facebook блокує українських користувачів, що обвалили рейтинг FIFA

10.07.2018 17:21

Українські користувачі Facebook, які поставили негативну оцінку сторінці FIFA у цій же соціальній мережі, тепер скаржаться на проблеми зі своїми акаунтами.

Про це повідомляє ain.ua.

Так, частина користувачів кажуть, що Facebook заблокував їхній акаунт і вимагає пройти повторну ідентифікацію. Інші завсідники соцмережі кажуть, що вони не можуть «лайкати» публікації і залишати оцінки на інших сторінках.

Таку ситуацію користувачі пов’язують із обвалом рейтингу сторінки FIFA, вони кажуть, що соцмережа вважає їх ботами або користувачами зі зламаними акаунтами, тому у соцмережі вдались до таких заходів.

При цьому користувач Єгор Папишев вважає, що це не схоже на автоматичні дії соціальної мережі. Він вважає цю ситуацію «масштабною кампанією проти українських користувачів». Він вибрав кілька підозрілих фактів: Facebook не бере до уваги справжність сторінок, а також вводить різні обмеження для акаунтів: повторну ідентифікацію, заборону «лайкати» і змінювати рейтинг, або ж блокувати обліковий запис.

Більше новин, що стосуються новин зі світу технологій, ґаджетів та штучного інтелекту, читайте у розділі Техно

Реклама
Женщина получила высокую должность в НАТО: какие еще руководящие посты «отвоевывает» слабый пол

0 Просмотров • 19.11.2018 22:27

Прикован к постели: стало известно о состоянии Януковича в реанимации

Экс – президент Украины Виктор Янукович не будет выступать в суде с последним словом –адвокат Адвокат Виктора Януковича  Александр Горошинский во ...

Зеленский не шутит: с чем комик идет на выборы, уже придумал лозунг

Кандидатура на пост президента Украины Владимира Зеленского неожиданно приняла совсем не комический оборот Примечательно, что последний соцопрос по кандидатам в президенты ...


загрузка...