Пятница
20.07.2018
Меню

Facebook блокує українських користувачів, що обвалили рейтинг FIFA

554 Просмотров • 10.07.2018 17:21
загрузка...
Реклама

Українські користувачі Facebook, які поставили негативну оцінку сторінці FIFA у цій же соціальній мережі, тепер скаржаться на проблеми зі своїми акаунтами.

Про це повідомляє ain.ua.

Так, частина користувачів кажуть, що Facebook заблокував їхній акаунт і вимагає пройти повторну ідентифікацію. Інші завсідники соцмережі кажуть, що вони не можуть «лайкати» публікації і залишати оцінки на інших сторінках.

Таку ситуацію користувачі пов’язують із обвалом рейтингу сторінки FIFA, вони кажуть, що соцмережа вважає їх ботами або користувачами зі зламаними акаунтами, тому у соцмережі вдались до таких заходів.

При цьому користувач Єгор Папишев вважає, що це не схоже на автоматичні дії соціальної мережі. Він вважає цю ситуацію «масштабною кампанією проти українських користувачів». Він вибрав кілька підозрілих фактів: Facebook не бере до уваги справжність сторінок, а також вводить різні обмеження для акаунтів: повторну ідентифікацію, заборону «лайкати» і змінювати рейтинг, або ж блокувати обліковий запис.

Більше новин, що стосуються новин зі світу технологій, ґаджетів та штучного інтелекту, читайте у розділі Техно

Share This:
Реклама

Трудова міграція шкодить всій Україні: експерти пояснили, як виправити ситуацію

406 Просмотров • 20.07.2018 17:45

Москалькова провела відеоконференцію з Сенцовим: подробиці

Російська омбудсвумен Тетяна Москалькова провела відеоконференцію з українським режисером Олегом Сенцовим, якого незаконно утримують в російській колонії у місті Лабитнангі. Про ...

558 Просмотров • 20.07.2018 17:44

Торік більше як 60% заробітчан з України влаштувалися на роботу нелегально

Близько двох мільйонів запрошень на роботу минулого року українцям надала лише сусідня Польща. Наші співвітчизники у пошуках пристойних заробітків не гребують ...

532 Просмотров • 18.07.2018 14:04

...