Воскресенье
17.02.2019
Меню

Гусовський про затоплення розкопок на Поштовій: головна проблема у небажанні влади її вирішувати

10.08.2018 12:56
загрузка...

Головна проблема навіть не у воді, що другий день поспіль заливає розкопки – квартал стародавнього Києва на Поштовій площі. Проблема у відсутності координації міської влади і її небажання вирішувати проблему.

Про це заявив голова фракції "Об’єднання "Самопоміч" – Київ Сергій Гусовський 10 серпня під час громадської акції на Поштовій площі, яку організували через потоп на місці розкопок.

Другу добу поспіль вода заливає археологічні знахідки часів Київської Русі на Поштовій площі. Члени ініціативної групи, які опікуються пам'яткою археології, заявляють: цінні артефакти під серйозною загрозою знищення. Своєю чергою, ні працівники комунальних підприємств, ні чиновники, донині не спромоглись на жодні заходи для вирішення проблеми. Зокрема, представники Управління охорони культурної спадщини КМДА, які лише сьогодні прибули на місце надзвичайної події, ознайомились з ситуацією, але не визначились щодо своїх подальших дій. А представник КП "Київводоканал" пояснив, що зношені труби, які й спровокували лихо, нині замінити не можуть. Причина – водопровід не знаходиться на балансі підприємства.

"Всі ці труби не знаходяться на нашому балансі. Нам ніхто їх раніше не показував", – заявив працівник "Київводоканалу". Представник комунального підприємства також додав, що нині витік води призупинили, перекривши загальне водопостачання Поштової площі.

Своєю чергою, Сергій Гусовський заявляє: ситуація, що склалася – показова. Адже в той час, коли влада намагається зняти з себе будь-яку відповідальність, громадськість черговий раз виконує функцію міста.

24.ua

Реклама


Украинцев повсеместно обманывают при покупке автомобилей :»финансовая пирамида»

0 Просмотров • 17.02.2019 21:27Европейские друзья предупредили Украину, Путин готовится к большой войне: опубликованы доказательства

В России за последние десять лет значительно вырос масштаб военных учений. А на "Восток-2018" количество военных побил рекорд 40-летней давности ...

Агрессию против Украины воспринимают как драматическое кино, – Климкин о разочаровании Мюнхеном

Российскую агрессию против Украины за рубежом до сих пор воспринимают как драматическое кино, за которым комфортно ...загрузка...