Вторник
20.11.2018
Меню

Гусовський про затоплення розкопок на Поштовій: головна проблема у небажанні влади її вирішувати

10.08.2018 12:56

Головна проблема навіть не у воді, що другий день поспіль заливає розкопки – квартал стародавнього Києва на Поштовій площі. Проблема у відсутності координації міської влади і її небажання вирішувати проблему.

Про це заявив голова фракції "Об’єднання "Самопоміч" – Київ Сергій Гусовський 10 серпня під час громадської акції на Поштовій площі, яку організували через потоп на місці розкопок.

Другу добу поспіль вода заливає археологічні знахідки часів Київської Русі на Поштовій площі. Члени ініціативної групи, які опікуються пам'яткою археології, заявляють: цінні артефакти під серйозною загрозою знищення. Своєю чергою, ні працівники комунальних підприємств, ні чиновники, донині не спромоглись на жодні заходи для вирішення проблеми. Зокрема, представники Управління охорони культурної спадщини КМДА, які лише сьогодні прибули на місце надзвичайної події, ознайомились з ситуацією, але не визначились щодо своїх подальших дій. А представник КП "Київводоканал" пояснив, що зношені труби, які й спровокували лихо, нині замінити не можуть. Причина – водопровід не знаходиться на балансі підприємства.

"Всі ці труби не знаходяться на нашому балансі. Нам ніхто їх раніше не показував", – заявив працівник "Київводоканалу". Представник комунального підприємства також додав, що нині витік води призупинили, перекривши загальне водопостачання Поштової площі.

Своєю чергою, Сергій Гусовський заявляє: ситуація, що склалася – показова. Адже в той час, коли влада намагається зняти з себе будь-яку відповідальність, громадськість черговий раз виконує функцію міста.

24.ua

Реклама
В сети высмеяли праздник патриарха Кирилла: кассовых аппаратов ему в храмы

0 Просмотров • 20.11.2018 16:54

«Секрет Роналду» – в Милане появилось граффити с обладателем «Золотого мяча» в нижнем белье цветов ЛГБТ-сообщества (ФОТО, ВИДЕО)

На одной из улиц итальянского Милана нарисовали граффити с форвардом туринского Ювентуса Криштиану Роналду. Португалец изображен ...

“Операция” IKEA: парень заменил все фото в магазине на свои

Эрик Малишаускас  решил по-своему украсить магазин IKEА в Вильнюсе (Литва). Для этого парень заменил все фотографии в рамках на снимки ...


загрузка...