Пятница
20.07.2018
Меню

Хорватський доброволець, який воює на Донбасі, записав відеозвернення до Віди та Вукоєвіча

262 Просмотров • 11.07.2018 10:03
загрузка...
Реклама

 Доброволець з Хорватії, який чотири роки воює у складі полку «Азов», записав відеозвернення до хорватів Домагоя Віди та Огнєна Вукоєвіча після їх звернення до українців.

Нагадаємо, після перемоги збірної Хорватії над збірною Росії у чвертьфіналі Чемпіонаті світу 2018, колишні гравці київського «Динамо» Домагой Віда та Огнєн Вукоєвіч записали відеозвернення, де заявили, що це «перемога для «Динамо» та України», а також використали вітання «Слава Україні!». Після цього ФІФА винесло попередження Віді, а Вукоєвіча виключили з тренерського штабу збірної Хорватії. Згодом же ФІФА все таки оштрафувало Вукоєвіча «за неспортивну поведінку». Вже після цього було опубліковано ще одне відео з Домагоєм Відою, де він знову передає вітання Києву (гравець провів 5 років у київському «Динамо») і використовує гасло «Слава Україні!».

Разом зі своїми українськими побратимами, та побратимами з інших країн, хочемо висловити підтримку гравцям збірної Хорватії, і особисто Домагою Віді та Огнєну Вукоєвічу, які після великої перемоги не забули про країну, яка перебуває під російською агресією. Які не забули про своїх друзів та країну, яка дала їм хороші умови для життя,– йдеться в зверненні хорватського добровольця.

 

Share This:
Реклама

Стан алкогольного сп’яніння: проміле і час на вивід

560 Просмотров • 18.07.2018 14:05

Супрун розвінчала популярний міф про морозиво і біль у горлі

Більшість людей, коли болить горло, уникають вживання холодних напоїв та морозива, щобне погіршити ситуацію. Та насправді це міф. Про це розповіла ...

678 Просмотров • 18.07.2018 13:39

Надя Дорофеєва прокоментувала чутки про вагітність

На одному з останніх фото української співачки Наді Дорофеєвої фанати і журналісти запримітили округлий живіт, запідозривши її у вагітності. Артистка ...

420 Просмотров • 18.07.2018 13:35

...