Вторник
20.11.2018
Меню

Хорватський доброволець, який воює на Донбасі, записав відеозвернення до Віди та Вукоєвіча

11.07.2018 10:03

 Доброволець з Хорватії, який чотири роки воює у складі полку «Азов», записав відеозвернення до хорватів Домагоя Віди та Огнєна Вукоєвіча після їх звернення до українців.

Нагадаємо, після перемоги збірної Хорватії над збірною Росії у чвертьфіналі Чемпіонаті світу 2018, колишні гравці київського «Динамо» Домагой Віда та Огнєн Вукоєвіч записали відеозвернення, де заявили, що це «перемога для «Динамо» та України», а також використали вітання «Слава Україні!». Після цього ФІФА винесло попередження Віді, а Вукоєвіча виключили з тренерського штабу збірної Хорватії. Згодом же ФІФА все таки оштрафувало Вукоєвіча «за неспортивну поведінку». Вже після цього було опубліковано ще одне відео з Домагоєм Відою, де він знову передає вітання Києву (гравець провів 5 років у київському «Динамо») і використовує гасло «Слава Україні!».

Разом зі своїми українськими побратимами, та побратимами з інших країн, хочемо висловити підтримку гравцям збірної Хорватії, і особисто Домагою Віді та Огнєну Вукоєвічу, які після великої перемоги не забули про країну, яка перебуває під російською агресією. Які не забули про своїх друзів та країну, яка дала їм хороші умови для життя,– йдеться в зверненні хорватського добровольця.

 

Реклама
Секс в большом городе – 3: в новом фильме умрет один из главных героев

0 Просмотров • 20.11.2018 17:20

«Я был уверен, что мы сейчас умрем», – в Чикаго лифт с людьми упал с 95 этажа

В Чикаго в небоскребе упал лифт: кабина пролетела 84 этажа вниз, пока не остановилась вблизи 11 ...

В сети высмеяли праздник патриарха Кирилла: кассовых аппаратов ему в храмы

Пользователи Сети высмеяли предстоятеля Русской православной церкви (РПЦ) патриарха Кирилла, который 20 ноября отметил свое 72-летие Московский патриарх давно пользуется сомнительной ...


загрузка...