Держсекретар США Ентоні Блінкен озвучив два шляхи вирішення російсько-українського конфлікту.
Про це він повідомив у сервісі мікроблогів Twitter.
"Є два шляхи у розв'язанні питання щодо України: шлях діалогу та дипломатії, щоб врегулювати наші розбіжності та уникнути конфронтації, і шлях конфронтації та серйозних наслідків для Росії, якщо вона відновить свою агресію", — написав Блінкен.
Також він нагадав про готовність США та Євросоюзу до масштабних санкцій проти РФ у разі поновлення останньої агресії проти України.
"Сьогодні я повторив ABC Дж. Стефанопулос нашу тверду перевагу дипломатичної резолюції щодо України та підкреслили нашу готовність накласти серйозні та масштабні наслідки у координації з нашими європейськими союзниками та партнерами, якщо Росія відновить свою агресію", — написав Блінкен.
Читайте також:
"Будь-яка подальша військова агресія проти України матиме тяжкі наслідки": Боррель і Блінкен обговорили нарощування сил РФ
США озвучуватимуть українську тему на всіх можливих майданчиках для діалогу з РФ — Блінкен
"Те, що відбувається в Україні, стосується не тільки її": Блінкен переконаний, що РФ прагне кинути виклик міжнародній системі
Підписуйтесь на наші канали в Telegram та Viber.
«Це не мир, а пауза перед новою війною»: Закаєв про угоду Трампа для України
Скандал у вищих ешелонах влади: Бойко звинувачує НАБУ у ігноруванні рішення ВАКС