Дата публікації Бойовики на Донбасі поранили українського військового
Опубліковано 07.09.21 23:17
Дата оновлення Бойовики на Донбасі поранили українського військового
Оновлено 31.05.25 19:45
Переглядів статті Бойовики на Донбасі поранили українського військового 5

Бойовики на Донбасі поранили українського військового

Поділитися цією новиною в Facebook Поділитися цією новиною в Twitter Поділитися цією новиною в Twitter

Сьогодні, 7 вересня, бойовики на Донбасі в черговий раз порушили режим тиші. Окупанти обстріляли позиції українських захисників у смузі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Схід".

Про це інформує пресслужба цього ОТУ.

В результаті ворожого вогню один військовослужбовець був поранений. Після надання першої медичної допомоги бійця евакуювали до лікарні. Стан його здоров’я – задовільний.

"Українські військові продовжують контролювати ситуацію в районі проведення ООС з відсічі і стримування збройної агресії Росії", — йдеться в повідомленні ОТУ "Схід".

Раніше бойовики скинули на цивільних у Зайцевому надруковані на 3D-принтері міни, нашпиговані тротилом і підшипниками.

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.