У Польщі чоловіку, який підтримує Україну у війні з російськими окупантами і надав прихисток українцям, пригрозили спалити будинок. Справою займається прокуратура.
Про це повідомляє Bielsko.info
Інцидент стався у Бельському повіті. Чоловік вивісив на будинку польський та український прапори на знак солідарності з країною, яка відстоює свою свободу.
Втім, після цього поляк отримав листа із погрозами. Автор повідомлення вимагав прибрати український прапор, який назвав "бандерівським символом" і "ганчіркою".
Зловмисник заявив, що чоловік "має 24 години" на виконання його агресивних умов. Інакше він пригрозив спалити будинок.
Виявилося, що у помешканні проживають переважно жінки з дітьми, яких прийняв поляк після повномасштабного вторгнення РФ.
Стурбований погрозою поляк звернувся до прокуратури. Правоохоронці займаються справою і шукають автора листа з погрозою.
Як повідомлялося, в італійській Генуї уві сні помер 2-річний хлопчик. Він разом з мамою рятувався від війни та переїхав до Італії, де жив у центрі для біженців.
А ще раніше у Німеччині згорів готель для українських біженців. Поліція не виключає, що будівлю навмисне підпалили.
Тим часом в польському місті Яблонка правоохоронці врятували громадянина України, який ледь не вмер від переохолодження. Чоловікові надали першу допомогу і відправили до лікарні. Після виписки з медзакладу чоловік прийшов до Яблонського відділку поліції та особисто подякував своїм рятівникам.
Читайте також:
Торгівля людьми за кордоном: як українцям розпізнати ризиковані ситуації і як діяти, якщо потрапили до рук зловмисників
У Польщі в центрі для біженців масово отруїлися українці: що відомо
Можуть дозволити собі більше: українські біженці розповіли, як змінився їхній добробут у Польщі
росіяни запустили по Україні ракети та ударні дрони: деталі удару й постраждалі
Унікальний оптичний ефект в Антарктиді: полярники спостерігають рідкісне гало від українських полярників