Дата публікації Очільник Міноборони Резніков оцінив ймовірність ескалації конфлікту з РФ як низьку: заява
Опубліковано 07.02.22 00:47
Дата оновлення Очільник Міноборони Резніков оцінив ймовірність ескалації конфлікту з РФ як низьку: заява
Оновлено 31.05.25 19:58
Переглядів статті Очільник Міноборони Резніков оцінив ймовірність ескалації конфлікту з РФ як низьку: заява 6

Очільник Міноборони Резніков оцінив ймовірність ескалації конфлікту з РФ як низьку: заява

Поділитися цією новиною в Facebook Поділитися цією новиною в Twitter Поділитися цією новиною в Twitter

Міністерство оборони України оцінює ймовірність значної ескалації конфлікту з боку Російської Федерації як низьку.

Про це йдеться в заяві очільника українського оборонного відомства Олексія Резнікова від неділі, 6 лютого.

За його словами, українська розвідка продовжує спостереження за активністю російських військ уздовж державного кордону, на території Білорусі та в ОРДЛО і окупованому Криму, і всі події, які фіксуються, є "очікуваними і відбуваються у рамках раніше оголошених прогнозів".

"Обов’язок військових - прораховувати усі можливі сценарії, навіть найгірші, і робити усе належне для нейтралізації загроз. Це зараз і відбувається. Ймовірність значної ескалації станом на сьогодні продовжує оцінюватись як низька", - запевнив Резніков.

До того ж, продовжив міністр оборони, інтенсивний обмін інформацією з міжнародними партнерами здійснюється в режимі реального часу, а "безпрецедентна військова допомога від партнерів суттєво підвищила наші спроможності до опору".

"З оборонною зброєю вже активно тренуються наші військові. Це дуже ефективний засіб стримування, - підкреслив очільник Міноборони. - Також набирає обертів розгортання Сил територіальної оборони, відбувається велика кількість підготовчих заходів з громадянами".

Він наголосив, що в оборонному відомстві володіють усією повнотою інформації і реалістично оцінюють ситуацію.

Резніков визнав наявність різних гіпотетичних оцінок і прогнозів, зокрема з боку іноземних ЗМІ, однак зауважив, що ЗСУ, Нацгвардія, підрозділи Держприкордонслужби, СБУ та інші органи сектору нацбезпеки та оборони здійснюють усі необхідні "заходи для нейтралізації потенційних загроз".

Читайте також:

Bloomberg помилково оголосив про вторгнення Росії до України

У Путіна відреагували на публікацію Bloomberg про "початок вторгнення" до України

"Ми уважно стежимо": у США підтвердили, що не вважають вторгнення Росії невідворотним

"Нагнітання міжнародного мілітаристського жаху": МЗС РФ назвало "приреченим" союз України, Британії та Польщі

ЄС готує "значний та всеосяжний" пакет санкцій проти Росії: яких сфер стосується