Колишній воротар мадридського "Реала" і збірної Іспанії Ікер Касільяс зайняв посаду заступника генерального директора фонду "Королівського клубу".
Про це повідомляє офіційний сайт "вершкових".
"Касільяс - легенда "Реала", він представляє цінності нашого клубу, є найкращим воротарем в нашій історії. Його спортивна кар’єра і людські якості були відзначені престижними нагородами, такими як премія принца Астурійського в галузі спорту, Королівський орден за заслуги в спорті, золота медаль Королівського ордена за заслуги в спорті і золота медаль спільноти Мадрида.
"Реал" пишається тим, що один з його великих капітанів повернувся додому", - йдеться в повідомленні пресслужби мадридців.Касільяс завершив ігрову кар'єру в складі "Порту". Навесні 2019 року він переніс інфаркт на тренуванні, після чого його прооперували. У листопаді 39-річний воротар повернувся до тренувань, але в серпні 2020-го остаточно оголосив, що вішає бутси на цвях.
Пізніше Ікер висунув свою кандидатуру на вибори Королівської федерації футболу Іспанії, проте потім зняв її.
На рахунку легендарного воротаря 725 матчів за "Реал", а також 156 ігор у складі "Порту". За збірну Іспанії він провів 167 поєдинків.
У складі "вершкових" Касільяс п’ять разів ставав чемпіоном Іспанії, чотири рази вигравав Суперкубок Іспанії, тричі перемагав у Лізі чемпіонів, по два рази тріумфував в Кубку Іспанії і Суперкубку УЄФА, ставав володарем Міжконтинентального кубка і перемагав на Клубному чемпіонаті світу. З "Порту" Ікер двічі став чемпіоном країни, по разу здобув Кубок і Суперкубок країни.
У збірній Іспанії Касільяс двічі став чемпіоном Європи, а в 2010 році виграв Чемпіонат світу.
Джерело: ТСН