У середу, 25 листопада, помер Дієго Марадона, славетний аргентинський футболіст. У нього стався серцевий напад, його привезли до лікарні у тяжкому стані.
Щоб вшанувати пам'ять легенди, всі матчі Ліги чемпіонів та 25 листопада почалися з хвилини мовчання. Перед стартовим свистком футболісти стали у центральному колі на знак поваги славетному аргентинцю.
Поєдинки Ліги Європи 26 листопада також розпочнуться з вшанування пам'яті Марадони.
"Боруссія Менхенгладбах" - "Шахтар"
"Олімпіакос" - "Манчестер Сіті"
"Баварія" - "Зальцбург"
"Інтер" - "Реал"
"Ліверпуль" - "Аталанта"
"Аякс" - "Мідтьюланн"
"Марсель" - "Порту"
Як повідомлялося, в Аргентині оголосили триденний траур через смерть Марадони.
30 жовтня Марадоні виповнилося 60 років. Після цього він потрапив до лікарні, де йому провели операцію на мозку. Марадону виписали 11 листопада і відправили на лікування від алкогольної залежності.
Марадона виступав за "Архентінос Хуніорс", "Бока Хуніорс", "Барселону", "Севілью" і "Ньюеллс Олд Бойз". А найуспішніший відрізок кар'єри він провів у "Наполі". У складі якого виграв два чемпіонати, Кубок, Суперкубок Італії і Кубок УЄФА.
Марадона - учасник чотирьох чемпіонатів світу. Чемпіон світу 1986 року, віцечемпіон світу 1990 року.
Автор "Голу століття", який ще отримав назву "Рука Бога". Під час ЧС-1986 року Марадона забив гол Англії в матчі 1/4 фіналу. Відзначився він лівою рукою, рефері ж вирішив, що м'яч був забитий головою. Аргентина виграла з рахунком 2:1.
У 2008-2010 роках працював тренером збірної Аргентини, з якою вийшов до чвертьфіналу Чемпіонату світу-2010.
Марадона також працював з клубами в ОАЕ і Мексиці. Останнім клубом, який він тренував, був аргентинський "Хімнасія і Есгріма".
Джерело: ТСН