Дата публікації У Бундестазі відхилили заклик відмовитися від "Північного потоку-2"
Опубліковано 11.06.21 06:02
Дата оновлення У Бундестазі відхилили заклик відмовитися від "Північного потоку-2"
Оновлено 31.05.25 19:39
Переглядів статті У Бундестазі відхилили заклик відмовитися від "Північного потоку-2" 5

У Бундестазі відхилили заклик відмовитися від "Північного потоку-2"

Поділитися цією новиною в Facebook Поділитися цією новиною в Twitter Поділитися цією новиною в Twitter

У Бундестазі відбулося голосування по проєкту звернення до уряду про перегляд політики щодо Росії та відмову від "Північного потоку-2", який підготувала партія "Зелені".

Про це повідомляють РІА Новости.

Але пропозиція була відхилена.

Винесений на розгляд депутатів документ автори назвали "Коригування політики по Росії — послідовно захищати права людини, демократію та європейський мирний уклад".

Серед пунктів проєкту, зокрема, значився заклик до уряду "визнати, що нові газопроводи, такі як" Північний потік-2 ", не потрібні для енергопостачання Європи, а, навпаки, шкідливі для клімату, припинити підтримку" Північного потоку-2 "і відмовитися від нього".

Крім цього, в документі був пункт про підтримку громадянського суспільства в Росії, заклик до уряду виступати проти російського закону про небажаних організаціях, протистояти активності в ЄС російських олігархів і заклик до німецького бізнесу відмовитися від великих проєктів з російськими концернами.

ТСН.ua розбирався, навіщо Байден називає Путіна "вбивцею", а потім вирішує не санкціонувати "Північний потік-2", і до чого в разі найгіршого сценарію готуватися Україні. Читайте про це за посиланням.

Читайте також:

В Україні можливі теракти з боку Росії після запуску "Північного потоку-2" — Аваков

Данилов пояснив, хто і як може зупинити будівництво російського "Північного потоку-2"

Путін заявив про завершення укладання труб першої нитки "Північного потоку-2"

Підписуйтесь на наші канали в Telegram і Viber.