У суботу, 26 листопада, у соцмережах з’явилися відео, на яких колона військової техніки з українськими прапорами стоїть на в’їзді до російського міста Твер.
Налякані очевидці в підписі до опублікованих кадрів запитують, що відбувається.
Згодом з’ясувалося, що в місті, яке розташоване за 180 км від Москви, група російських кінематографістів знімає черговий пропагандистський художній фільм з назвою “Музикант”, дія якого за сюжетом розгортається під час війни в Україні в наші дні.
Раніше у тверських пабліках публікували оголошення про набір масовки, декому обіцяли навіть видати бутафорську зброю.
Щоб уникнути інцидентів, викликаних страхом перед українським військом, поряд з кіношниками чергують поліцейські патрулі.
Читайте також:
Як росіяни ставляться до війни: ЗМІ заявили про байдужість та апатію
Закликала "вставати на смертний бій з путінською ордою": в Омську 5 поліцейських затримували бабусю з антивоєнним плакатом (відео)
В Ульянівській області "мобіки" влаштували протест, бо не отримали обіцяні Путіним гроші
росіяни запустили по Україні ракети та ударні дрони: деталі удару й постраждалі
Унікальний оптичний ефект в Антарктиді: полярники спостерігають рідкісне гало від українських полярників