Переговори президента Володимира Путіна з самопроголошеним очільником Білорусі Олександром Лукашенком завершилися.
Про це заявив прессекретар російського лідера Дмитро Пєсков.
Зустріч в Сочі тривала понад п'ять годин. За цей час були протокольна частина і робочий обід. Ніяких заяв за підсумками не зробили.
Лідери обговорили економічні питання і розвиток двосторонніх зв'язків, а також торкнулися ситуацію з літаком Ryanair і санкції, які пішли за нею.
Лукашенко бачиться, що "поведінка західних країн після цих подій говорить про спробу дестабілізувати ситуацію в республіці".
Своєю чергою, Путін нагадав, що в 2013 році літак президента Болівії Ево Моралеса посадили у Відні через чутки про те, що на борту знаходився колишній агент ЦРУ Едвард Сноуден, якого США звинувачують у розголошенні державної таємниці. "Президента вивели з літака, і нічого, тиша", — згадав Путін.
Читайте також:
Зустріч Путіна і Лукашенка: в МЗС озвучили невтішний прогноз для України
Підписуйтесь на наші канали в Telegram і Viber.
«Це не мир, а пауза перед новою війною»: Закаєв про угоду Трампа для України
Скандал у вищих ешелонах влади: Бойко звинувачує НАБУ у ігноруванні рішення ВАКС