Пятница
14.12.2018
Меню

Ізраїль заявив про потужну ракетну атаку

09.08.2018 03:06
загрузка...

З сектора Гази по території Ізраїлю випустили вісім ракет. Системі протиракетної оборони "Залізний купол" вдалося перехопити дві з них.

Про це мовиться у Twitter Армії оборони Ізраїлю.

Вісьмом ракетним запускам передувало повідомлення про спрацювання системи раннього попередження в місті Сдерот і регіональній раді Шаар-ха-Негев.

Що відомо про ситуацію у Секторі Гази?Це територія уздовж Середземного моря, частина Палестини поряд з Західним берегом річки Йордан. На півночі і сході межує з Ізраїлем, від якого відділена парканом.
Протести в секторі загострилися після рішення США перенести посольство з Тель-Авіва до Єрусалима.
Ізраїль називає Єрусалим своєю "єдиною і неподільною" столицею, включаючи його східні райони і історичний центр, відбиті півстоліття тому у Йорданії та пізніше анексовані.
Основна частина світової спільноти анексію не визнає і відносить Східний Єрусалим, як і Західний берег річки Йордан, до окупованих територій.

24.ua

РекламаЗаботливый папочка Дональд Трамп передарил сыну его же прошлогодний подарок

0 Просмотров • 14.12.2018 04:36Стрельба в Страсбурге: полиция застрелила террориста

Полиция Страсбурга застрелила террорист, который устроил теракт 2 день назад. Новая полицейская операция проводится в четверг вечером в южном квартале Страсбурга Нойдорфе, ...

Угроза: сколько солдат в армии Путина у южной границы Украины

Численный состав вооруженных сил Приднестровья составляет 10 тысяч человек, из них 1,5 тысячи — российские военные. Кроме того, в армии ...загрузка...