Воскресенье
17.02.2019
Меню

Київські поліцейські жорстоко побили чоловіка

10.07.2018 20:38
загрузка...

У метро Києва поліцейський повалив на землю чоловіка і завдав йому кілька ударів гумовим кийком.

Повідомляє НАРОДНА ПРАВДА. Про це свідчить відео, опубліковане на Facebook сторінці “Типовий Київ”.

Відео було знято одним з очевидців інциденту. На ньому видно, як якийсь чоловік стоїть на колінах на підлозі, потім намагається схопити поліцейського за бронежилет, за що отримує від нього кілька ударів палицею, падає і лежить. Після цього поліцейський і прибиральниця метро, зробивши кілька спроб підняти чоловіка, беруть його за рюкзак і тягнуть за напрямом до ескалаторів.

У мережі неоднозначно відреагували на це відео. Дехто обурюється жорсткими діями співробітника поліції. У підписі до відео пишуть: “КП “Київський метрополітен” ви дійсно вважаєте, що це допустимо? Ганьба вам!”.

“Узаконене беззаконня. Не в змозі провести затримання от і біситься від безсилля”, “Працівники київського метрополітену взагалі в неадекваті” – пишуть в коментарях.

Втім, інші користувачі також цікавляться, з чого почався конфлікт. Деякі стверджують, що поліцейський діяв законно, з урахуванням того, що затримуваний чинив опір, хапав його за бронежилет і намагався вирвати кийок.

Реклама


В Киеве выступили противники проплаченных митингов, а им не заплатили: за что боролись

0 Просмотров • 17.02.2019 21:36В Киеве мажор на Infinity уничтожил машину копов и исчез: полицейских спасают медики

В Киеве на заезде на Индустриальный мост автомобиль Toyota Prius патрульных полицейских столкнулся с Infinity. Водитель Infinity скрылся с места ...

В Киеве двух девочек спасали из ледяного ада: гуляли по озеру ради красивых фото

16 февраля на Березняках двое детей прогуливались по тонкому льду озера Тельбин. Они оказались вдалеке от берега и в мгновенье провалились ...загрузка...