Пятница
14.12.2018
Меню

Коли почне діяти закон про доступне розмитнення

14.07.2018 14:46
загрузка...

Обговорюємо терміни, коли можуть бути введені в дію прийняті у першому читанні законопроекти Ніни Южаніної.

Згідно регламенту Верховної Ради, пропозиції до законопроекту, прийнятого в першому читанні, мають бути подані протягом 14 днів після прийняття його в сесійній залі. Тобто у випадку з проектами 8487 та 8488 — до 28 липня. Однак депутати працюватимуть в комітетах, тобто зможуть вносити свої правки, лише до кінця наступного тижня, 20 липня. Далі в парламенті канікули до 4 вересня 2018 року.

Як зазначив на останньому засіданні 8-ї сесії її голова Андрій Парубій, першочерговим завданням парламенту на наступній сесії стане формування складу Центральної виборчої комісії. Окрім того, знайдуться й інші невідкладні питання. А вже до 15 вересня уряд має подати в парламент проект бюджету на 2019 рік, в якому мають бути закладені прогнози сплати податків з урахуванням нового порядку розмитнення транспортних засобів. Тому дані проекти в другому читанні треба розглядати якнайшвидше, з 4 по 15 вересня.

Закони, які змінюють оподаткування, повинні починати діяти з нового фіскального року, тобто з 1 січня 2019 року. Хоча проект 8487 передбачає вступ в силу з наступного дня після публікації.

Таким чином, найбільш оптимістичний строк прийняття Закону про доступне розмитнення – це початок вересня 2018 року. Хоча можливий варіант його розгляду і у кінці поточного року. Втім, у випадку затягування його прийняття громадські організації знову зможуть заблокувати урядовий квартал.

РекламаГриценко рассказал, как бороться с беспределом Путина в Азовском море: «осуждать и наказывать»

0 Просмотров • 13.12.2018 21:54МАКСИМ БЕРЕЗКИН: «СИЛОВОЕ НАПОЛНЕНИЕ БЮДЖЕТА СЕГОДНЯ — ЭТО УМЕНЬШЕНИЕ ДОХОДА БИЗНЕСА ЗАВТРА»

Верховная Рада Украины не продлила действие ЗУ «О временных особенностях осуществления мероприятий государственного надзора (контроля) в сфере хозяйственной деятельности» (в ...

Украина получила новое летальное оружие: «Путин в панике»

В Украине будут разрабатывать новое смертоносное оружие Отмечается, что разработка будет происходить без российских деталей. Также известно, что украинская разработка после модернизации стала ...загрузка...