Вторник
22.01.2019
Меню

Кому можна і потрібно їсти гірчицю

19.10.2018 07:46
загрузка...

Медики рекомендують споживати гірчицю зі стравами у холодну пору, адже цей продукт може бути дуже корисним під час сезону простудних захворюваннь.

Гірчиця містить речовини, які стимулюють відходження мокроти – синігрін і синальбін. Тож завдяки дії цих компонентів гірчиця може бути ефективною у терапії кашлю, бронхітів, ларингіту та запалення слизових оболонок гортані, передає Мedikforum.

Серед інших корисних речовин є ще білок, ненасичені жири, харчові волокна та вітаміни групи B, Е, D, А. Тож при споживанні гірчиці в організмі покращується надходження крові у головний мозок, а це, відповідно, сприяє покращенню пам'яті та розумових функцій.

Охочим позбутись зайвих кілограмів теж варто звернути увагу на цей продукт. Гірчиця пришвидшує метаболізм та допомагає організму краще розщеплювати жири.

Корисні властивості гірчиці

Споживання гірчиці підсилює лібідо у чоловіків та жінок

Завдяки насиченому складу мінералів вона покращує стан судин і роботу серця. Окрім того, поліненасичені жирні кислоти стимулюють процеси виведення з організму надлишків холестерину. Тож гірчиця позитивно вплине на серцево-судинну систему.

А ще цей продукт допомагає при лікуванні шкірних захворювань, хворобах нервової системи та слабкому імунітеті. І це ще не все, адже гірчиця – природний афродизіак, який підсилює лібідо у чоловіків та жінок.

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.

24.ua

РекламаОСМД-2019: как объединиться и заботиться о своем жилье

0 Просмотров • 22.01.2019 14:00Одинокие украинцы получат помощь в 2019: кому повезет и что нужно сделать

Одинокие люди в Украине имеют дополнительные льготы. В 2019 году увеличат налоговые социальные льготы. Об этом повідомляєють представители Государственной фискальной службы. Одинокая ...

Агент Хачериди подтвердил интерес к украинцу клуба из Германии

Агент защитника ПАОКа Евгения Хачериди Иван Пироженко прокомментировал возможный трансфер 31-летнего украинца. Пироженко в ...загрузка...