Вторник
20.11.2018
Меню

Кому можна і потрібно їсти гірчицю

19.10.2018 07:46

Медики рекомендують споживати гірчицю зі стравами у холодну пору, адже цей продукт може бути дуже корисним під час сезону простудних захворюваннь.

Гірчиця містить речовини, які стимулюють відходження мокроти – синігрін і синальбін. Тож завдяки дії цих компонентів гірчиця може бути ефективною у терапії кашлю, бронхітів, ларингіту та запалення слизових оболонок гортані, передає Мedikforum.

Серед інших корисних речовин є ще білок, ненасичені жири, харчові волокна та вітаміни групи B, Е, D, А. Тож при споживанні гірчиці в організмі покращується надходження крові у головний мозок, а це, відповідно, сприяє покращенню пам'яті та розумових функцій.

Охочим позбутись зайвих кілограмів теж варто звернути увагу на цей продукт. Гірчиця пришвидшує метаболізм та допомагає організму краще розщеплювати жири.

Корисні властивості гірчиці

Споживання гірчиці підсилює лібідо у чоловіків та жінок

Завдяки насиченому складу мінералів вона покращує стан судин і роботу серця. Окрім того, поліненасичені жирні кислоти стимулюють процеси виведення з організму надлишків холестерину. Тож гірчиця позитивно вплине на серцево-судинну систему.

А ще цей продукт допомагає при лікуванні шкірних захворювань, хворобах нервової системи та слабкому імунітеті. І це ще не все, адже гірчиця – природний афродизіак, який підсилює лібідо у чоловіків та жінок.

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.

24.ua

Реклама
Секс в большом городе – 3: в новом фильме умрет один из главных героев

0 Просмотров • 20.11.2018 17:20

«Я был уверен, что мы сейчас умрем», – в Чикаго лифт с людьми упал с 95 этажа

В Чикаго в небоскребе упал лифт: кабина пролетела 84 этажа вниз, пока не остановилась вблизи 11 ...

В сети высмеяли праздник патриарха Кирилла: кассовых аппаратов ему в храмы

Пользователи Сети высмеяли предстоятеля Русской православной церкви (РПЦ) патриарха Кирилла, который 20 ноября отметил свое 72-летие Московский патриарх давно пользуется сомнительной ...


загрузка...