Суббота
23.03.2019
Меню

Локомотиви General Electric для «Укрзалізниці» називатимуться «Тризуб»

21.07.2018 16:56

Нові локомотиви, які будує компанія General Electric на власному заводі у США, штат Пенсильванія, носитимуть назву "Тризуб".

Про це повідомила прес-служба "Укрзалізниці".

Зазначається, що рішення про назву для локомотивів було прийняте під час візиту делегації Укрзалізниці на завод в місті Ері, Пенсильванія, США, де будуються тепловози для Укрзалізниці. За словами очільника компанії, на заводі в Ері працюють, у тому числі, українці, нащадки перших іммігрантів-українців, що переїхали в Пенсильванію в 1950-х роках. після Другої світової війни.

За словами керівника компанії, під час візиту до Сполучених Штатів фахівці Укрзалізниці переконалися, що будівництво локомотивів для України ведеться з дотриманням найвищих стандартів якості.

Керівник "Укрзалізниці" Євген Кравцов підкреслив, що з боку американського виробника запевняють, що вся перша партія з 30 локомотивів GE TE33AC буде поставлена в Україну у поточному, 2018-му, році. Хоча раніше передбачалося здійснення таких поставок впродовж 2018 – початку 2019 років.

24.uaСейчас, как никогда, бизнес нуждается в юридической поддержке — Максим Березкин

0 Просмотров • 30.01.2019 17:08Аккумуляторный шуруповерт — надежный помощник по выдогной цене

Дрель шуруповерт аккумуляторная — вещь в хозяйстве крайне необходимая. Она позволят существенно экономить время. Шуруповерт избавляет человека от необходимости закручивать ...

Sovajewels – украшения, которые не оставят вас равнодушным

Стильные и красивые украшения нравятся всем модницам. Их разнообразие поражает воображение, а различные стилевые решения дают возможность выгодно дополнить любой ...