Вторник
20.11.2018
Меню

Люди помирають не через зношування організму, – науковці

10.08.2018 12:36

Справжня причина смерті людини пов'язана не зі зношуванням організму. Людина старіє і помирає через серйозні погіршення, пов'язані з процесом переробки клітинами власних компонентів.

Такого висновку дійшли вчені Ланкастерського університету, Університетського коледжу Лондона і Коледжу Квін Мері, передає EurekAlert!.

Під час дослідів науковці з'ясували, що у круглих черв'яків відбувається старіння через роботу небажаних генів. На їхню думку, такий же механізм присутній і у людей.

Біологічні процеси, які є нормою для молодого організму, що розвивається, продовжують відбуватись і у пізнішому віці, тим самим порушуючи гомеостаз організму.

Названо справжню причину смерті людини

Справжня причина смерті людини пов'язана з процесом переробки клітинами власних компонентів

Результатом цього стають такі захворювання, як деменція, рак, порушення серцево-судинної системи та хронічна обструктивна хвороба легень.

Учені проаналізували ознаки старіння у нематод (круглі черви) Caenorhabditis elegans, лабораторні штами яких живуть 2-3 тижні. В результаті експерименту з'ясувалось, що одну з основних ролей відіграють гени, які кодують білки, що беруть участь у процесі аутофагії.

Що таке гомеостаз? Це стан рівноваги динамічного середовища, у якому відбуваються біологічні процеси. Він підтримується безперервною роботою систем органів кровообігу, дихання, травлення, виділення тощо, виділенням у кров біологічно активних хімічних речовин, які забезпечують взаємодію клітин і органів.

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.

24.ua

Реклама
Во Львове подорожает коммуналка: на сколько возрастут тарифы

0 Просмотров • 20.11.2018 17:54

Новый год рядом: украинцам напомнили, что еще нужно успеть

Уже не за горами период налоговых отчетов за 2018 год. Это значит, что приближается время уплаты финансовых обязательств для украинских ...

Как прошла акция протеста «евробляхеров» в 50-ти городах Украины: фото с места событий

50 городов, сотни дорог и даже государственная граница – так с самого утра по всей стране ...


загрузка...