Воскресенье
17.02.2019
Меню

Люди помирають не через зношування організму, – науковці

10.08.2018 12:36
загрузка...

Справжня причина смерті людини пов'язана не зі зношуванням організму. Людина старіє і помирає через серйозні погіршення, пов'язані з процесом переробки клітинами власних компонентів.

Такого висновку дійшли вчені Ланкастерського університету, Університетського коледжу Лондона і Коледжу Квін Мері, передає EurekAlert!.

Під час дослідів науковці з'ясували, що у круглих черв'яків відбувається старіння через роботу небажаних генів. На їхню думку, такий же механізм присутній і у людей.

Біологічні процеси, які є нормою для молодого організму, що розвивається, продовжують відбуватись і у пізнішому віці, тим самим порушуючи гомеостаз організму.

Названо справжню причину смерті людини

Справжня причина смерті людини пов'язана з процесом переробки клітинами власних компонентів

Результатом цього стають такі захворювання, як деменція, рак, порушення серцево-судинної системи та хронічна обструктивна хвороба легень.

Учені проаналізували ознаки старіння у нематод (круглі черви) Caenorhabditis elegans, лабораторні штами яких живуть 2-3 тижні. В результаті експерименту з'ясувалось, що одну з основних ролей відіграють гени, які кодують білки, що беруть участь у процесі аутофагії.

Що таке гомеостаз? Це стан рівноваги динамічного середовища, у якому відбуваються біологічні процеси. Він підтримується безперервною роботою систем органів кровообігу, дихання, травлення, виділення тощо, виділенням у кров біологічно активних хімічних речовин, які забезпечують взаємодію клітин і органів.

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.

24.ua

Реклама


Главные новости 17 февраля: новый иск против Супрун, и Трампа выдвинули на Нобелевскую премию

0 Просмотров • 17.02.2019 22:20В Одессе сожгли автомобиль активиста Александра Бабича

Активист не исключает, что поджог может быть местью за общественную деятельность, ведь он боролся против незаконных ...

Путин «забеременел» и стал посмешищем в сети: «Заплыл старикашка»

Источник: PolitekaВ интернет-сети подняли на смех президента России Владимира Путина за его тренировку по дзюдо, на которой он выглядит «беременным» Об ...загрузка...