"Манчестер Сіті" вдома сенсаційно поступився "Ліону": відео голів матчу

"Манчестер Сіті" вдома сенсаційно поступився "Ліону": відео голів матчу (GlavPost) Суперники "Шахтаря" у групі Ліги чемпіонів свій матч проводили на "Етіхад Стедіум" – Манчестер Сіті" приймав "Ліон". І саме тут відбулася одна з найбільших сенсацій першого туру ліги чемпіонів.

Українець Олександр Зінченко, хоч і не потрапив у заявку на цей матч. але після помилки Делфа має шанс частіше потрапляти у стартовий склад. Лівий захичсник не зумів вибити м'яч у простій ситуації, і Корне без проблем розстріляв Едерсона з близької відстані.

Відео голу Корне у ворота "Манчестер Сіті"

А до перерви рахунок вже був 0:2 на користь гостей. Цього разу відзначився Фекір, який влітку мало не перебрався до "Ліверпуля"

Відео голу Фекіра у ворота "Манчестер Сіті"

Все, на що спромоглися підопічні Пепа Гвардіоли – гол Бернарду Сілви.

Відео голу Бернарду Сілви у ворота "Ліону"

"Ліон" стартує у Лізі чемпіонів з перемоги. І 2 жовтня прийматиме на власному полі "Шахтар", який зіграв у нічию з "Хоффенхаймом". "МанСіті" ж відправивться на матч до Німеччини. Ігри заплановані на 2 жовтня.

24.ua Суперники "Шахтаря" у групі Ліги чемпіонів свій матч проводили на "Етіхад Стедіум" – Манчестер Сіті" приймав "Ліон". І саме тут відбулася одна з найбільших сенсацій першого туру ліги чемпіонів.